Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Pl. Orląt Lwowskich
kierunek:
Tarnogaj
5
32
47
6
03
20
32
44
56
7
08
20
32
44
56
8
08
20
32
44
56
9
08
16
30
45
10
00
15
30
45
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
30
45
14
00
15
32
44
56
15
08
20
32
44
56
16
08
20
32
44
56
17
08
20
32
44
56
18
08
16
30
45
19
00
15
21
V
30
45
20
00
16
30
V
41
21
01
21
41
22
01
21
41
23
01
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)