Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Pl. Bema
kierunek:
Oporów
4
18
32
5
00
14
29
44
59
6
11
23
35
47
59
7
11
23
35
47
59
8
11
23
35
47
59
9
17
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
02
11
23
35
47
59
15
11
23
35
47
59
16
11
23
35
47
59
17
11
23
35
47
59
18
05
X
17
32
47
19
02
17
32
47
20
02
16
36
56
21
16
36
56
22
16
36
49
23
09
29
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Galeria Dominikańska po trasie)