Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Pl. Bema
kierunek:
Oporów
5
15
35
55
6
15
35
55
7
15
35
55
8
15
35
55
9
16
36
56
10
16
36
56
11
16
36
56
12
16
36
56
13
16
36
56
14
16
36
56
15
16
36
56
16
16
36
56
17
16
36
56
18
16
36
56
19
16
36
56
20
16
36
56
21
16
36
56
22
16
36
49
23
09
15
X
29
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Galeria Dominikańska po trasie)