Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A
Krucza (Mielecka)
kierunek:
Koszarowa (Szpital)
5
05
35
6
00
16
29
39
54
7
10
27
42
59
8
14
29
44
59
9
13
23
38
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
05
21
31
44
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
11
26
41
53
Z
19
08
33
20
03
20
50
21
20
50
22
20
39
R
54
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. pl. Daniłowskiego po trasie)
R - kurs do Sołtysowic (do przyst. Czajkowskiego po trasie)