Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Pl. Orląt Lwowskich
kierunek:
Kowale
4
57
5
12
27
42
57
6
16
28
40
52
7
04
16
28
40
52
8
04
16
28
40
52
9
04
16
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
16
28
40
52
15
04
16
28
40
52
16
04
16
28
40
52
17
04
16
28
40
52
18
04
16
27
42
57
19
12
27
42
57
20
11
X
19
39
59
21
14
X
19
39
59
22
19
39
59
23
19
K
31
X
44
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)
K - kurs skrócony do Kromera