Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Pl. Orląt Lwowskich
kierunek:
Kowale
5
18
38
58
6
18
38
58
7
18
38
58
8
18
38
58
9
19
39
59
10
19
39
59
11
19
39
59
12
19
39
59
13
19
39
59
14
19
39
59
15
19
39
59
16
19
39
59
17
19
39
59
18
19
39
59
19
19
39
59
20
19
39
59
21
19
39
59
22
19
39
59
23
19
K
31
X
44
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)
K - kurs skrócony do Kromera