Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
914
Bierutowska 65
kierunek:
Pruszowice
4
21
L
5
6
19
7
39
8
30
9
10
31
11
12
31
L
13
31
14
11
15
13
16
15
17
14
18
15
19
45
20
21
44
WX
L - kurs do Pruszowic przez Długołękę-Selgros
W - kurs do Pruszowic przez Kamień
X - kurs do Pruszowic przez Kamień i dalej jako linia 934 do Mulickiej przez Zakrzów