Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Wilczyce - Wrocławska (Na Wys. Nr 1F)
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
04
X
7
8
03
X
9
10
03
X
11
12
03
X
13
14
03
X
15
16
03
X
17
18
03
X
19
20
03
X
21
22
03
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce