Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
914
Bierutowska 75
kierunek:
Pruszowice
4
23
L
5
6
21
7
40
8
31
9
10
32
11
12
32
L
13
32
14
12
15
14
16
16
17
15
18
16
19
46
20
21
45
WX
L - kurs do Pruszowic przez Długołękę-Selgros
W - kurs do Pruszowic przez Kamień
X - kurs do Pruszowic przez Kamień i dalej jako linia 934 do Mulickiej przez Zakrzów