Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
146
Śliczna
kierunek:
Gaj - Pętla
5
18
38
58
6
27
41
56
7
19
35
50
8
06
20
36
H
50
9
06
20
H
55
10
27
57
11
27
57
12
27
57
13
27
55
14
10
27
41
56
15
11
26
41
53
16
10
25
40
55
17
09
24
38
H
53
18
08
H
24
40
55
H
19
10
40
20
07
31
21
01
31
22
01
31
23
01
H
H - kurs do Morwowej (do przyst. Krynicka po trasie)