Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Wilczyce - Dworska
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
14
X
45
7
37
X
8
9
36
X
10
11
36
X
12
36
X
13
36
X
14
36
X
15
38
X
16
43
X
17
42
X
18
41
H
19
20
10
H
21
41
H
22
46
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki