Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
958
Gąsiorów
kierunek:
Leśnica
6
18
7
8
9
10
11
12
53
H
13
14
15
16
17
18
18
H
H - kurs do Leśnicy przez ul. Krępicką