Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Gęsia
kierunek:
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
4
56
5
11
26
41
52
6
01
13
25
37
49
7
01
13
25
37
49
8
01
13
25
37
55
9
10
25
40
49
X
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
54
14
01
13
25
37
49
15
01
13
25
37
49
16
01
13
25
37
49
17
01
13
25
37
55
18
10
25
34
X
40
55
19
10
19
X
25
40
56
20
11
31
51
21
11
31
51
22
11
31
50
X
23
07
X
26
X
36
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)