Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
248
Rymarska
kierunek:
Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)
0
27
1
27
2
27
3
27
4
17
X
X - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez al. Hallera, ul. Klecińską, Na Ostatnim Groszu, Wejherowską, Most Milenijny (do przyst. Hallera po trasie)