Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Pl. Orląt Lwowskich
kierunek:
Pilczyce
4
59
5
23
38
53
6
08
15
30
42
54
7
06
18
30
42
54
8
06
18
30
42
54
9
06
18
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
10
29
41
53
15
05
17
29
41
53
16
05
17
29
41
53
17
05
17
29
41
53
18
05
17
25
40
55
58
Z
19
10
25
40
55
20
10
28
48
21
08
28
48
22
08
28
48
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. pl. Jana Pawła II po trasie)