Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Dworzec Główny
kierunek:
Krzyki
5
03
24
39
54
6
10
26
38
50
7
02
14
26
38
50
8
02
14
26
38
50
9
02
14
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
10
26
38
50
15
02
14
26
38
50
16
02
14
26
38
50
17
02
14
26
38
50
18
02
14
25
40
55
19
10
25
40
55
20
08
16
25
X
34
54
21
14
34
54
22
14
34
54
23
16
22
V
31
X
36
41
V
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Dworzec Główny po trasie)