Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Wilczyce - Sosnowa
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
08
X
7
8
07
X
9
10
07
X
11
12
07
X
13
14
07
X
15
16
07
X
17
18
07
X
19
20
06
X
21
22
06
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce