Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
106
Pl. Orląt Lwowskich
kierunek:
Dworcowa
0
07
G
1
2
3
4
5
43
58
6
14
22
32
44
59
7
14
34
53
8
05
20
34
52
9
07
22
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
05
26
34
43
57
15
12
27
44
59
16
14
29
44
59
17
14
28
48
18
03
12
27
41
54
19
09
29
44
59
20
12
25
35
47
21
02
17
30
47
22
02
17
28
35
47
23
02
17
37
R
R - kurs przedłużony do Dworca Autobusowego (ul. Sucha)
G - kurs przedłużony do Dworca Głównego (ul. Peronowa)