Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
106
Pl. Orląt Lwowskich
kierunek:
Dworcowa
0
07
G
1
2
3
4
5
50
6
05
20
35
50
7
05
20
35
50
8
05
20
35
50
9
05
28
46
10
01
16
31
46
11
01
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
01
16
31
46
15
01
16
31
46
16
01
16
31
46
17
01
16
31
46
18
01
16
31
46
19
01
16
31
46
20
01
14
27
47
21
02
17
30
47
22
02
17
28
35
47
23
02
17
37
R
R - kurs przedłużony do Dworca Autobusowego (ul. Sucha)
G - kurs przedłużony do Dworca Głównego (ul. Peronowa)