Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
146
Krynicka
kierunek:
Gaj - Pętla
5
23
43
6
03
32
46
7
01
25
41
56
8
12
26
42
H
56
9
12
26
H
10
01
33
11
03
33
12
03
33
13
03
33
14
01
17
34
48
15
03
18
33
48
16
00
17
32
47
17
02
16
31
45
H
18
00
15
H
31
47
19
02
H
17
47
20
13
37
21
07
37
22
07
37
23
05
H
H - kurs do Morwowej (do przyst. Krynicka po trasie)