Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
106
Dworzec Główny
kierunek:
Dworcowa
0
13
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
43
R
R - kurs przedłużony do Dworca Autobusowego (ul. Sucha)