Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
241
Dworzec Autobusowy
kierunek:
Pawłowice (Widawska)
0
20
1
20
2
20
3
20
4
20
T
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
T - kurs skrócony do Petrusewicza