Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
319
Szkocka
kierunek:
Kamieńskiego (Pętla)
5
48
6
19
45
7
16
45
8
11
Z
41
Z
9
11
Z
41
Z
10
11
Z
11
12
13
14
14
52
15
22
52
16
19
49
H
17
19
49
Z
18
18
Z
47
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. Bezpieczna po trasie)
H - kurs przedłużony do Polanowic