| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. Szkocka po trasie) H - kurs do przyst. Paprotna przez Most Milenijny (do przyst. Szkocka po trasie) X - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Szkocka po trasie) |