Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
124
Szkocka
kierunek:
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
6
15
50
7
19
50
8
17
42
9
18
43
10
13
43
11
13
43
12
13
43
13
13
43
14
18
49
15
19
52
16
22
52
17
22
52
18
20
50
57
Z
19
22
47
20
07
38
21
08
38
22
08
38
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez ul. Na Ostatnim Groszu, Most Milenijny, ul. Jeziorańskiego (do przyst. Szkocka po trasie)