Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Orla
kierunek:
Krzyki
5
44
59
6
14
29
44
56
7
08
20
32
44
56
8
08
20
32
44
56
9
07
19
31
45
57
X
10
00
15
30
45
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
30
45
14
00
16
31
45
56
15
08
20
32
44
56
16
08
20
32
44
56
17
08
20
32
44
56
18
07
19
31
45
19
00
15
30
45
20
00
15
34
54
21
14
34
54
22
14
34
54
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)