Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Orla
kierunek:
Krzyki
6
33
53
7
13
33
53
8
13
33
53
9
13
35
55
10
15
35
55
11
15
35
55
12
15
35
55
13
15
35
55
14
15
35
55
15
15
35
55
16
15
35
55
17
15
35
55
18
15
35
55
19
15
35
55
20
15
34
54
21
14
34
54
22
14
34
54
23
43
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)