Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Krzyki
kierunek:
Krzyki
5
47
6
02
17
32
47
59
7
11
23
35
47
59
8
11
23
35
47
59
9
10
22
34
48
10
00
X
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
33
48
14
03
19
34
48
59
15
11
23
35
47
59
16
11
23
35
47
59
17
11
23
35
47
59
18
10
22
34
48
19
03
18
33
48
20
03
18
37
57
21
17
37
57
22
17
37
57
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)