Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
241
Dworzec Autobusowy
kierunek:
Pawłowice (Widawska)
0
32
1
32
2
32
3
32
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
42