Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Krzyki
kierunek:
Krzyki
6
36
56
7
16
36
56
8
16
36
56
9
16
38
58
10
18
38
58
11
18
38
58
12
18
38
58
13
18
38
58
14
18
38
58
15
18
38
58
16
18
38
58
17
18
38
58
18
18
38
58
19
18
38
58
20
18
37
57
21
17
37
57
22
17
37
57
23
46
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)