Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Zaolziańska
kierunek:
Krzyki
5
08
29
44
59
6
15
31
43
55
7
07
19
31
43
55
8
07
19
31
43
55
9
07
19
30
45
10
00
15
30
45
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
30
45
14
00
15
31
43
55
15
07
19
31
43
55
16
07
19
31
43
55
17
07
19
31
43
55
18
07
19
30
45
19
00
15
30
45
20
00
13
21
30
X
39
59
21
19
39
59
22
19
39
59
23
21
36
X
41
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)