Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
146
Okrzei
kierunek:
Gaj - Pętla
4
51
5
11
31
58
6
12
27
48
7
03
18
34
49
8
05
H
19
35
49
H
9
25
57
10
27
57
11
27
57
12
27
57
13
25
40
53
14
06
21
35
50
15
05
17
34
49
16
04
19
34
51
17
05
H
20
35
H
53
18
10
25
H
40
19
10
38
20
04
34
21
04
34
22
04
34
H
H - kurs do Morwowej (do przyst. Krynicka po trasie)