Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
936
Siedlec - Wrocławska/Sklep
kierunek:
Mirków - Skrzy. Polna
12
41
H
13
14
15
16
17
21
H
18
19
21
H - kurs przez Bukowinę z pominięciem Tokar, Łoziny i Bąkowa