Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
146
Okrzei
kierunek:
Gaj - Pętla
5
13
43
6
13
43
7
13
43
8
13
43
9
04
34
10
04
34
11
04
34
12
04
34
13
04
34
14
04
34
15
04
34
16
04
34
17
04
34
18
04
34
19
04
34
20
04
34
21
04
34
22
04
34
H
H - kurs do Morwowej (do przyst. Krynicka po trasie)