Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Park Wschodni
kierunek:
Leśnica
5
15
35
55
6
14
34
54
7
14
34
54
8
14
34
54
9
14
34
54
10
14
34
54
11
14
34
54
12
14
34
54
13
14
34
54
14
14
34
54
15
14
34
54
16
14
34
54
17
14
34
54
18
14
34
54
19
14
34
55
20
15
35
55
21
15
35
55
22
15
35
48
V
23
04
X
24
V
34
V
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Galeria Dominikańska po trasie)
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Galeria Dominikańska po trasie)