Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
914
Ogród Botaniczny
kierunek:
Pruszowice
6
00
7
20
8
11
9
10
11
11
12
11
L
13
11
51
14
52
15
52
16
52
17
56
18
19
26
20
21
25
WX
L - kurs do Pruszowic przez Długołękę-Selgros
W - kurs do Pruszowic przez Kamień
X - kurs do Pruszowic przez Kamień i dalej jako linia 934 do Mulickiej przez Zakrzów