Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Rondo
kierunek:
Krzyki
5
11
32
47
6
02
18
34
46
58
7
10
22
34
46
58
8
10
22
34
46
58
9
09
21
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
03
18
34
46
58
15
10
22
34
46
58
16
10
22
34
46
58
17
10
22
34
46
58
18
09
21
32
47
19
02
17
32
47
20
02
15
23
32
X
41
21
01
21
41
22
01
21
41
23
01
23
38
X
43
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)