Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Rondo
kierunek:
Krzyki
5
39
59
6
20
40
7
00
20
40
8
00
20
40
9
00
21
41
10
01
21
41
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
01
21
41
15
01
21
41
16
01
21
41
17
01
21
41
18
01
21
41
19
01
21
41
20
01
21
41
21
01
21
41
22
01
21
41
23
01
23
38
X
43
58
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)