Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Pl. Wróblewskiego
kierunek:
Leśnica
4
52
5
04
19
34
49
6
04
18
30
42
54
7
06
18
30
42
54
8
06
18
30
42
54
9
06
19
34
49
10
04
19
34
49
11
04
19
34
49
12
04
19
34
49
13
04
19
34
49
14
04
18
30
42
54
15
06
18
30
42
54
16
06
18
30
42
54
17
06
18
30
42
54
18
06
19
23
V
34
49
19
04
19
34
49
20
05
24
44
48
X
21
04
24
44
22
04
24
44
57
X
23
12
V
32
V
42
V
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Galeria Dominikańska po trasie)
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Galeria Dominikańska po trasie)