Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Arkady (Capitol)
kierunek:
Grabiszyńska (Cmentarz)
4
59
5
22
37
52
6
08
24
36
48
7
00
12
24
36
48
8
00
12
24
36
48
9
00
12
23
38
53
10
08
23
38
53
11
08
23
38
53
12
08
23
38
53
13
08
23
38
53
14
08
24
36
48
15
00
12
24
36
48
16
00
12
24
36
48
17
00
12
24
36
48
18
00
12
23
38
53
19
08
23
38
53
20
07
21
41
21
01
21
41
22
01
21
41
23
00
X
13
X
31
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)