Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
122
Piłsudskiego
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
34
54
6
11
27
42
57
7
13
23
39
53
8
08
23
37
52
9
06
19
35
48
10
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
33
48
14
03
18
34
47
15
02
23
38
55
16
10
25
40
55
17
10
26
41
55
18
09
24
39
53
19
08
21
41
20
01
15
43
21
13
43
22
13
45
T
23
16
T
44
T
T - kurs do Petrusewicza (do przyst. Dworzec Autobusowy po trasie)