Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Arkady (Capitol)
kierunek:
Grabiszyńska (Cmentarz)
5
40
6
00
20
40
7
00
20
40
8
00
20
40
9
00
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
22
42
13
02
22
42
14
02
22
42
15
02
22
42
16
02
22
42
17
02
22
42
18
02
22
42
19
02
22
42
20
02
21
41
21
01
21
41
22
01
21
41
23
13
X
31
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)