Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Kątna
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
34
X
7
05
57
X
8
9
56
X
10
11
56
X
12
56
X
13
56
X
14
56
X
15
58
X
16
17
03
X
18
02
X
19
01
H
20
29
H
21
22
00
H
23
05
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki