Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Hallera
kierunek:
Krzyki
5
41
6
02
23
43
7
03
23
43
8
03
23
43
9
03
24
44
10
04
24
44
11
04
24
44
12
04
24
44
13
04
24
44
14
04
24
44
15
04
24
44
16
04
24
44
17
04
24
44
18
04
24
44
19
04
24
44
20
04
24
44
21
04
24
44
22
04
24
44
23
03
25
40
X
45
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)