Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Orla
kierunek:
Krzyki
5
16
37
52
6
07
23
39
51
7
03
15
27
39
51
8
03
15
27
39
51
9
03
14
26
37
52
10
07
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
08
23
39
51
15
03
15
27
39
51
16
03
15
27
39
51
17
03
15
27
39
51
18
03
14
26
37
52
19
07
22
37
52
20
07
20
28
37
X
46
21
06
26
46
22
06
26
46
23
05
27
42
X
47
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)