Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Krzyki
kierunek:
Krzyki
5
19
40
55
6
10
26
42
54
7
06
18
30
42
54
8
06
18
30
42
54
9
06
17
29
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
11
26
42
54
15
06
18
30
42
54
16
06
18
30
42
54
17
06
18
30
42
54
18
06
17
29
40
55
19
10
25
40
55
20
10
23
31
40
X
49
21
09
29
49
22
09
29
49
23
08
30
45
X
50
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)