Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Raków - Skrzy.
kierunek:
Raków - Skrzy.
5
31
6
32
X
7
8
31
X
9
10
31
X
11
12
31
X
13
14
31
X
15
16
31
X
17
18
31
X
19
20
30
X
21
22
30
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce