Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A
Rymarska
kierunek:
Koszarowa (Szpital)
4
50
5
20
45
6
00
13
23
38
53
7
08
23
40
56
8
11
26
41
56
9
06
21
33
48
10
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
33
48
14
03
13
26
39
54
15
09
24
39
54
16
09
24
39
54
17
09
24
39
54
18
09
24
51
36
Z
19
16
46
20
05
35
21
05
35
22
05
24
R
39
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. pl. Daniłowskiego po trasie)
R - kurs do Sołtysowic (do przyst. Czajkowskiego po trasie)