Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
936
Bierutowska 75
kierunek:
Godzieszowa - Transformator
7
36
B
8
9
46
10
11
12
13
36
M
14
26
15
16
26
17
18
26
M - kurs skrócony do Mulickiej (do przystanku Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) po trasie)
B - kurs przez Bukowinę i Siedlec z pominięciem Bąkowa, Łoziny i Tokar