Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Główna
kierunek:
Krzyki
5
32
6
02
32
7
02
32
8
02
32
L
9
03
L
33
L
10
03
L
33
L
11
03
L
33
L
12
03
L
33
Y
13
03
L
33
L
14
03
L
33
L
15
03
L
33
L
16
03
L
33
L
17
03
L
33
L
18
03
Y
33
L
19
03
L
33
L
48
L
20
11
L
41
Y
21
11
L
41
22
11
Z
41
Z
23
11
Z
41
Z
51
Z
L - kurs do Krzyków z pominięciem Giełdowej (Centrum Hurtu)
Y - kurs do Krzyków przez Klecinę (Stacja kolejowa) z pominięciem Giełdowej (Centrum Hurtu)
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. Strzegomska (krzyżówka) po trasie)